úvodní strana
Neděle - 25.12.2016 Na úvod Nastavit jako domovskou stránku   Přidat do oblíbených  
Firmy Reality Práce Pozvánky/Akce Fotoreportáže Slevové kupony Inzerce

Prohledat odkazy : v této kategorii všude v odkazech
Novinky
Poslední zaregistrovanou firmou na Info-blansko.cz: EFEKTpyro... více zde


Program kin Blanenska... více zde


Sleva až 30% na nákup nového kola byla přidána na Info-blansko.cz... více zde


Chcete mít reklamu bannerem na Info-blansko.cz, ale cena se Vám zdá vysoká? Využijte slevovou akci právě teď!... více zde


Přihlášení
Jméno :
Heslo :
Počasí
Anketa

Máte práci nebo si ji hledáte?

30%
23%
24%
23%
Podpora
 
Horoskopy

Horoskopy na dnešní den
Beran Býk Blíženci
Rak Lev Panna
Váhy Štír Střelec
Kozoroh Vodnář Ryby
Reklama

ODKAZY - Další odkazy


Jak vložit firmu, práci

Kontaktní osoba

Ing.Filip Kreif

Mobil

777 915 662


Vážený zákazníku,

velice nás těší, že jste tímto projevil/a zájem o naše služby a dovolte nám, prosím, abychom Vám poskytli jednoduchý návod na vložení firmy do katalogu firem www.info-blansko.cz , vložení práce, nabídky realit, slevového kuponu, inzerátu či Vašeho odkazu do dolní třetiny homepage:


  1. K vložení firmy, nabídky práce, slevy, inzerátu apod. je nutná registrace. Ta je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Provést ji můžete prostřednictvím nabídky ,,registrovat“ v jednom z boxů na levém okraji homepage.


  2. Do políček, které se Vám zobrazí, vepište Vaše jméno, příp. název, pod kterým chcete být zaregistrováni, svůj e-mail, telefon, a odešlete tyto údaje ke zpracování.


  3. Do několika minut na uvedený e-mail obdržíte přihlašovací heslo (číselný kód). Tímto je registrace ukončena a k dispozici tak máte údaje, pod kterými se můžete kdykoliv přihlásit do svého administrátoru.


  4. Abyste se dostali do svého administrátoru, nyní vepište svůj e-mail a zaslané heslo do přihlašovacích políček na homepage stránek a poté vyberte volbu ,,Přihlásit“. Po přihlášení doporučujeme změnit heslo na lépe zapamatovatelné, a to prostřednictvím nabídky ,,Úprava reg. údajů“ v již zmíněním boxu. Ve svém administrátoru se můžete po stránkách pohybovat, jako byste přihlášeni nebyli.


  5. Vraťte se na homepage stránek kliknutím na hlavičku stránek nebo pomocí odkazu ,,Na úvod“, a vyberte odkaz ,,PŘIDAT FIRMU“ nebo ,,PŘIDAT PRÁCI“ v záložce ,,Práce“ nebo ,,PŘIDAT REALITU“ v záložce ,,Reality“ nebo ,,PŘIDAT INZERÁT“ v záložce ,,Inzerce“ nebo ,,PŘIDAT ODKAZ“ pro vložení Vaší firmy nebo odkazu mezi ostatní odkazy v dolní třetině homepage.


  6. Jakmile vyberete jednu z těchto možností, zobrazí se Vám několik políček nutných k vyplnění. Vyplňte každé z nich a poté odešlete Vaše údaje ke zpracování. Máte-li zájem o placenou službu, např. přední pozice v katalogu firem, vložení nabídky práce, reality či odkazu na homepage, vyplňte i fakturační údaje.


  7. Vaše údaje budou překontrolovány a poté zpravidla do několika dnů zobrazeny na stránkách Info-blansko.cz v požadované kategorii, podobě a na požadovanou dobu. V případě zájmu o placenou službu Vám na uvedený e-mail nejprve odešleme předfakturu a Vaši firmu či vklad zobrazíme až po jejím uhrazení.


  8. Jakmile vložíte všechny údaje a svou práci v administrátoru budete chtít ukončit, vyberte odkaz ,,Odhlásit“ v boxu vlevo.

V případě jakýchkoliv problémů či přání se na nás, prosím, neváhejte obrátit. Rádi se Vám budeme věnovat a příp. vytvoříme individuální podmínky.


Více o službách serveru Info-blansko.cz naleznete zde /reklama-inzerce .


Děkujeme za využívání našich služeb a přejeme hodně štěstí.


S pozdravem a přáním hezkého dne

Ing. Filip Kreif
provozovatel serveru

© 2007 Info Blansko. Všechna práva vyhrazena.
| MYCON | Řízení rizik | Levné letenky | Riadenie rizík | Řízení rizik |

"));