úvodní strana
Pátek - 14.07.2017 Karolína Na úvod Nastavit jako domovskou stránku   Přidat do oblíbených  
Firmy Reality Práce Pozvánky/Akce Fotoreportáže Slevové kupony Inzerce

Prohledat katalog :
Novinky
Poslední zaregistrovanou firmou na Info-blansko.cz: EFEKTpyro... více zde


Program kin Blanenska... více zde


Sleva až 30% na nákup nového kola byla přidána na Info-blansko.cz... více zde


Chcete mít reklamu bannerem na Info-blansko.cz, ale cena se Vám zdá vysoká? Využijte slevovou akci právě teď!... více zde


Přihlášení
Jméno :
Heslo :
Počasí
Anketa

Máte práci nebo si ji hledáte?

30%
23%
24%
23%
Podpora
 
Horoskopy

Horoskopy na dnešní den
Beran Býk Blíženci
Rak Lev Panna
Váhy Štír Střelec
Kozoroh Vodnář Ryby
Reklama

FAQ


Otázka : Co blanenský katalog firem Info-blansko.cz nabízí?


Odpověď : Katalog firem Info-blansko.cz vznikl s úmyslem vybudovat komplexní informační a reklamní server pro okres Blansko. Na Info-blansko.cz naleznete nejen informace důležité pro Váš soukromý život (předpověď počasí, horoskopy, jízdní řády, TV program, abecední seznam lékařů, lékáren a zubních ordinací včetně kontaktů, nabídku slevových kuponů na nákup zboží a služeb, více než 1100 nabízených realit a více než 1300 nabízených pracovních pozic z Vašeho kraje ) pro Vaše podnikání (kontaktní údaje na registrované firmy, úřady a instituce, reklamu za nesrovnatelných podmínek a další), ale i spoustu typů pro Vaši zábavu (pozvánky na různé akce, fotoreportáže, seznamku, turistické informace, doporučené restaurace a bary,..) Jak vidíte, snažíme se poskytovat užitečné informace ze všech oborů tak, aby zde každý uživatel našel to, co ho zajímá a naše stránky navštěvoval i opakovaně.Otázka : Proč mám svou firmu registrovat na www.info-blansko.cz?


Odpověď : Blanenský portál Info-blansko.cz poskytuje informace všem internetovým uživatelům, kteří hledají jakékoliv informace o Vašem okrese. Návštěvníky stránek jsou podnikatelé, nabízející své služby a hledající možnosti odbytu, občané hledající informace o úřadech a institucích, občané hledající novou práci či usilují o koupi realit, mládež toužící po kontaktech na zábavní, kulturní a sportovní centra a další. Určitě se tedy vyplatí být uveden (registrován) v katalogu firem Info-blansko.cz a být tak uživatelům internetu na očích. Navíc na naše potenciální uživatele nečekáme… Jdeme jim vstříc reklamou a propagací, čímž prodáváme informace i o Vaší firmě či osobě.Otázka : Jak můžu vložit firmu/odkaz do katalogu firem?


Odpověď : Ke vložení firmy/odkazu je nutná registrace. Ta je zdarma a k ničemu uživatele nezavazuje. Jakmile se zaregistrujete a přihlásíte pod přihlašovacím jménem a heslem, které Vám je systémem automaticky vygenerováno, můžete přes nabídku ,,vložit firmu" v záložce katalog nebo přes nabídku ,,vložit odkaz" v dolní třetině homepage doplnit všechny údaje o své firmě tak, v jaké podobě chcete, aby se o nich veřejnost dozvěděla, případně vložit logo, svůj požadavek na pořadí umístění a odeslat ke zpracování. (Firmy bez požadavku na umístění jsou řazeny dle abecedy) Po vyhodnocení údajů je vkladatelům takových zápisů, v případě, že chtějí využít některou z placených služeb, v souladu s VOP, zaslána ,,předfaktura", po jejíž uhrazení je uživateli, do 2 dnů, na požadovanou dobu, daná pozice přiznána a odkaz umístěn. Stejným způsobem se postupuje i v případě, že chcete vložit nabídku práce, realit, slevového kuponu či inzerát. V případě jakýchkoliv nejasností se na nás, prosím, neváhejte obrátit. Rádi se Vám budeme věnovat.Otázka : Mohu údaje o své firmě kdykoliv změnit nebo smazat? A mohu získat své vlastní heslo?


Odpověď : Právě k tomuto účelu byl každému z Vás vytvořen vlastní administrační systém, který je Vám, po přihlášení, k dispozici. Pod oznámením o stavu přihlášení (nachází se v levém sloupci na homepage) je Vám nabídnuta ,,úprava reg. údajů" (pro změnu hesla) a ,,správa reg. údajů", kde jakýkoliv údaj o své firmě, odkazu, vložené nabídce práce, realit či inzerátu můžete sami kdykoliv změnit. Rovněž, abyste měli přehled o všech svých vkladech, můžete si zobrazit seznam všech svých vkladů. V případě nejasností jsme Vám vždy k dispozici a jakékoliv informace Vám rádi sdělíme.Otázka : Jak jsou Vaše služby placeny a které služby poskytujete zdarma?


Odpověď : Podrobný ceník reklamy a inzerce naleznete ve spodní patičce homepage pod odkazem ,,Reklama a inzerce“. Převážná většina námi poskytovaných služeb, jako registrace firmy či osoby, vklady firem/odkazů bez požadavku na umístění, inzerce a seznamka, správa a údržba a další, je zcela ZDARMA. Placenými službami jsou např. vložené nabídky práce, realit, registrace firmy s požadavkem na přednostní umístění.Otázka : Jak fungují slevové kupony?


Odpověď : Slevové kupony jsou zcela unikátní způsob komunikace prodejce a kupujícího a jednou z forem podpory prodeje. Jejich vytisknutím a předložením na adrese jejího poskytovatele, získává kupující automaticky slevu v uvedené výši na uvedené zboží. Může být poskytována na nákup zboží, na poskytování služeb, a to v korunách i v %. Chcete-li tedy např. ve své restauraci či obchodě poskytnout slevu z útraty, jsme Vám k dispozici.Otázka : Co je to ,,extra šance"?


Odpověď : ,,Extra šance" je služba, která umožňuje okamžité sdělení Vaší zprávy neomezenému počtu uživatelů internetové sítě. Jinými slovy,.. chcete-li něco někomu vzkázat, někam někoho pozvat, či jen máte potřebu něco říct, napište nám a my Vaše slova zobrazíme na homepage Info-blansko.cz tak rychle, jak je to jen možné a na tak dlouho, jak si budete přát.Otázka : Mohu zde získat i své vlastní blanenské stránky?


Odpověď : Samozřejmě. Do našich služeb patří i to, že zákazníkům vytvoříme vlastní, graficky velmi hezky zpracované, http stránky ve tvaru www.info-blansko.cz/VAŠEFIRMA.© 2007 Info Blansko. Všechna práva vyhrazena.
| MYCON | Řízení rizik | Levné letenky | Riadenie rizík | Řízení rizik |

"));