úvodní strana
Pátek - 14.07.2017 Karolína Na úvod Nastavit jako domovskou stránku   Přidat do oblíbených  
Firmy Reality Práce Pozvánky/Akce Fotoreportáže Slevové kupony Inzerce

Prohledat katalog :
Novinky
Poslední zaregistrovanou firmou na Info-blansko.cz: EFEKTpyro... více zde


Program kin Blanenska... více zde


Sleva až 30% na nákup nového kola byla přidána na Info-blansko.cz... více zde


Chcete mít reklamu bannerem na Info-blansko.cz, ale cena se Vám zdá vysoká? Využijte slevovou akci právě teď!... více zde


Přihlášení
Jméno :
Heslo :
Počasí
Anketa

Máte práci nebo si ji hledáte?

30%
23%
24%
23%
Podpora
 
Horoskopy

Horoskopy na dnešní den
Beran Býk Blíženci
Rak Lev Panna
Váhy Štír Střelec
Kozoroh Vodnář Ryby
Reklama

O NÁS


Dámy a pánové, vážení obchodní přátelé,

v roce 2007 jsme rozšířili síť našich on-line obchodů, pracovních, informačních a reklamních serverů, které od roku 2006 denně využívají tisíce internetových uživatelů, a vytvořili pro vás regionální informační a reklamní server s názvem www.info-blansko.cz , který, jak doufáme, vám pomůže jak v oblasti vašich podnikatelských aktivit, tak v každodenním soukromém životě.

Jeho obsahem je nejen přehledný katalog firem Blanenska, Boskovicka, Letovicka a dalších měst blanenského okresu s možností vlastní správy všech vložených informací, pestrá nabídka realit, široká nabídka práce, slevové kupony a možnost inzerce a reklamy za  výjimečné ceny, ale také spousta užitečných informací, jako např. seznam škol, obcí a OÚ, lékařů a lékáren včetně kontaktů, jízdní řády, předpovědi počasí, horoskopy, doporučené restaurace a bary, kulturní a sportovní zpravodajství, atd.

Absolutní novinkou v okrese Blansko jsou, již zmiňované, slevové kupony na nákup zboží a služeb v partnerských obchodech a jejich provázání s nabídkou slev a slevových kuponu z celé ČR prostřednictvím serveru www.senzaslevy.cz .

Máte-li zájem o pracovní inzerci, nabízíme Vám nejen její zobrazení na blanenském portálu Info-blansko.cz, ale i jejich automatické překlápění na partnerský server s nabídkami práce z celé ČR www.vypracujse.cz , čímž zajišťujeme daleko pružnější reakci na každou Vaši poptávku po pracovní síle.

I když služeb a informací, jak se sami můžete přesvědčit, poskytujeme mnohem více, za zmínku stojí ještě tzv. "extra šance". ,"Extra šance" je služba, která umožňuje okamžité sdělení Vaší zprávy neomezenému počtu uživatelů internetové sítě. Jinými slovy, chcete-li něco někomu vzkázat, někam někoho pozvat, či jen máte potřebu něco říct, Vaše slova zobrazíme na homepage  blanenských stránek Info-blansko.cz tak rychle, jak je to jen možné a na tak dlouho, jak si jen budete přát.

Budeme velmi rádi, jestli s našimi službami budete spokojeni. V opačném případě, prosím, připomínkujte chod tohoto serveru, a my rádi zřídíme nápravu.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci a přejeme hodně úspěchů.


Tým Info-blansko.cz

© 2007 Info Blansko. Všechna práva vyhrazena.
| MYCON | Řízení rizik | Levné letenky | Riadenie rizík | Řízení rizik |

"));